ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΟΙΚ.ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ 4ΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Σύμφωνα με την πρόσκληση ενδιαφέροντος για κατάθεση οικονομικών προσφορών,για την πραγματοποίηση της εκδρομής της Α΄τάξης του Λυκείου στην Καστοριά και την λήξη της προθεσμίας στις 24-02-2016 και ώρα 13:30 μ.μ. παραδόθηκαν στο γραφείο της Διευθύντριας του Γενικού Λυκείου Κρανιδίου τρεις(3) προσφορές από τουριστικά γραφεία.
Αναλυτικότερα:
1. Τουριστικό γραφείο Sergiani travel: (165,00)ευρώ ανά μαθητή στο ξενοδοχείο EUROPA,με πρωϊνό.
2. Τουριστικό γραφείο Spalas travel services: (159,00)ευρώ ανά μαθητή στο ξενοδοχείο EUROPA, με πρωϊνό.
3. Τουριστικό γραφείο Happy days travel: (150,00)ευρώ ανά μαθητή στο ξενοδοχείο EUROPA, με πρωϊνό.

Η Επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών στην οποία συμμετείχαν:

1. Η Διευθύντρια του Γενικού Λυκείου Κρανιδίου κα. Βάθη Χαραλαμπία.
2. Ο καθηγητής και αρχηγός της εκδρομής κ. Δρούζας Ηλίας.
3. Ο εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Γενικού Λυκείου Κρανιδίου κ. Αγρίμης Παναγιώτης.
4. Η μαθήτρια της Α΄Λυκείου Μορόγλου Ευσταθία.

Αποφάσισε σύμφωνα με την πράξη 9/24-02-2016 να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής, στο τουριστικό γραφείο Happy days travel, επειδή έδωσε την ικανοποιητικότερη προσφορά (150,00)ευρώ ανά μαθητή με πρωϊνό,