Αξιολόγηση και ανάθεση εκδρομής για Αθήνα

Σύμφωνα με την πρόσκληση ενδιαφέροντος για κατάθεση οικονομικών προσφορών, για την πραγματοποίηση της εκδρομής της B? τάξης Λυκείου στην Αθήνα και τη λήξη της παράτασης στις 29-01-2015 και ώρα 13:00 μ.μ., παραδόθηκαν στο γραφείο της Διευθύντριας του Γενικού Λυκείου Κρανιδίου τρεις (3) προσφορές από τουριστικά γραφεία. Αναλυτικότερα:
1. Τουριστικό γραφείο Zafiris tours: 10,46 ευρώ ανά μαθητή, συνολικό κόστος 680 ευρώ.
2. Τουριστικό γραφείο Ψυχογιός tours: 11,54 ευρώ ανά μαθητή, συνολικό κόστος 750 ευρώ.
3. Τουριστικό γραφείο Στάϊκος tours: 11,69 ευρώ ανά μαθητή, συνολικό κόστος 760 ευρώ
Η Επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών στην οποία συμμετείχαν:
1. Η Δευθύντρια του Γενικού Λυκείου Κρανιδίου κα. Βάθη Χαραλαμπία.
2. Η καθηγήτρια συνοδός της εκδρομής κα. Αλεξανδρή Ελευθερία.
3. Η εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Γενικού Λυκείου Κρανιδίου κα. Τσίπη Μαρία.
4. Η μαθήτρια της Β? τάξης Λυκείου Λούζη Νικόλ.
Αποφάσισε σύμφωνα με την πράξη 15/8-12-2014 να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο τουριστικό γραφείο Zafiris tours, επειδή θεώρησε ως ικανοποιητικότερη την προσφορά (10,46 ευρώ ανά μαθητή, συνολικό κόστος 680 ευρώ)) και δεν απαιτείται προκαταβολή.